Linki i SPAM

 Szablon wykonała  

http://one-direction-readers.blogspot.com/
http://spis-blogow-1d.blogspot.com/
http://www.blogobranie.blogspot.com/
http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

 


Button bloga

123 komentarze:

 1. Amelia to córka menager'a brytyjsko-irlandzkiego zespołu. Jeden z członków, tworzących tą grupę staje się dla niej bliski, a drugi zabiega o jej uczucia.

  "[...] Nasze ciała stykały się przy czym tworzyły jedność. W jego ramionach czułam się bezpieczna. Miałam wrażenie, że go pokochałam, ale to niemożliwe, bo nigdy nie doświadczyłam takiego uczucia. On obchodził się ze mną jakbym była z porcelany. Przez cały czas wpatrywałam się w jego oczy, myśląc, że coś z nich odczytam, lecz na marne. Brązowowłosy chłopak był bardzo tajemniczy, lecz okazywał uczucia poprzez dotyk, którego nie potrafiłam rozszyfrować. [...]"

  Do zobaczenia na http://milosc-uzyskana-przez-taniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. SPAM
  Była, jest i będzie. Nie pokona jej nawet śmierć. Mimo że ciało ulegnie rozkładowi, a kości skruszeją, dusza przetrwa wszystko, nie porzuci życia ziemskiego. Będzie się błąkać po najodleglejszych krańcach świata, krańcach ludzkiej wyobraźni.
  Podobno w przyrodzie nic nie ginie - ona jest tego najlepszym dowodem.

  Serdecznie zapraszam na Słowa Sercem Pisane.

  OdpowiedzUsuń
 3. On- sławny gwiazdor, który zbłądził.
  Ona- dziewczyna bez nadziei na lepsze jutro.
  Zapraszam do opowieści o przemocy, uzależnieniach ale także o miłości i szczęściu
  http://caseclosedstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteś tylko lalką o szklanych oczach i jedwabnych włosach. Czuję cię, pochłaniam, asymiluję. Ty mnie nie widzisz, dla ciebie nie istnieję. Pożądam cię każdą komórką mojego ciała. Staniesz się częścią mnie, gdy rozpocznę swój szkarłatny spektakl. Nadchodzę.

  Nadinspektor Rosemary Helland postanawia wyjechać na urlop. Z lotniska ściąga ją telefon, że jest natychmiast potrzebna na komisariacie. Jej partnerka, Tilda Brady, nie może powiedzieć, o co chodzi. Dopiero na miejscu nadinspektor dowiaduje się o sprawie, która na długie tygodnie spędzić ma jej sen z powiek. Na pytania, dlaczego ona i dlaczego teraz, otrzymuje odpowiedź, że jest najlepsza. Kobiety mają przed sobą trudne zadanie. Czeka je randka z kimś, kto sam siebie określił Kochankiem. Jednak nie mogą spodziewać się kwiatów i pocałunków...

  Operacja Antonio

  OdpowiedzUsuń
 6. Ivy - młoda piosenkarka, Louis - piosenkarz w zespole One Direction. Przed tą dwójką zostaniw postawione trudne zadanie i nie wiadomo czy uda im się je wykonać. Kiedy z pozoru wszytko idze dobrze coś się psuje, a w ich zycie wkraczają osoby trzecie, które pragną tego co najgorsze dla bohaterów i nawet dopuszczą do śmierci niewinnych osób, aby tylko osiągnąć swój cel. Serdecznie zapraszam na www.be-with-me-baby.blogspot.com
  Pozdrawiam Eve;*
  PS. Zachęcam również do obejrzenia zwiastunu : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JRNeS69AMBQ

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz ochotę przeczytać historie z życia polskiej nastolatki, która jest zagubiona w sobie i możliwe że ty jej pomożesz. Jednak jej problem nie jest zbyt prosty do rozwiązani, więc musisz się postarać i zacząć żyć w takiej samej lub podobnej harmonii jak ona.

  Serdecznie zapraszam na nowo założonego bloga mojego autorstwa: http://kwiat-moim-bogiem.blogspot.com/.
  Liczę na szczerą opinię z twojej strony. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam do mnie :>
  http://zaczytanakasia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba zaraz się kopnę w głowę... Przepraszam, że nie czytam i nie komentuję. Kompletnie wyleciało mi z głowy. Od jutra zabieram się za nadrabianie rozdziałów! I oczywiście zostawię kom. pod każdym <33

  „Te słowa pozostaną ze mną do końca, bo były piękne. Brzmiały pięknie. Ale piękno jest kłamstwem. Piękna nie ma. Więc czym były te słowa?”
  W wolnej chwili zapraszam na nowy rozdział :)
  http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Historia opowiada o osiemnastoletniej dziewczynie o imieniu Violetta. Mieszka z "Rodzicami", ale tak naprawdę są oni rodzeństwem jej prawdziwych rodzicieli. Dziewczyna znosi codzienne bicie, krzyki, wyzwiska. Ale do pewnego czasu...
  Kiedy znajduje w dokumentach numer do swojego kuzyna Nialla, od razu dzwoni do niego i prosi go o pomoc. Viola przeprowadza się do Londynu i zaczyna naukę w tutejszej szkole. Dziewczyna szybko się zaprzyjaźnia.
  Jednak wszyscy nie znają prawdy o niej. Tak samo jak ona sama. Tego samego dnia przed jej wyjazdem, po raz pierwszy objawiły jej się moce.
  Czy w końcu pozna prawdę o sobie? Czy dowie się kim i gdzie są jej rodzice? Czy po raz pierwszy się zakocha?
  ZApraszam na bloga http://dzieli-nas-wszystko-jednoczy-milosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. 'Przyjaźnie, które wymagają wysiłku,mogą być najcenniejsze'
  '-Widziałem Go'
  Dziewczyna,która niesie za sobą tajemniczą przeszłość.
  Dziewczyna,która się...boi.
  Wyjeżdża do Londynu. Ale czy to wyjdzie jej na dobre? Kogo tam spotka? Jakie wydarzenia będą miały miejsce? Czy te miasto odnowi starą przyjaźń?
  Dowiesz się czytając ' MORE THAN THIS '
  cassie-and-one-direction.blogspot.com
  Pozdrawiam.:)

  OdpowiedzUsuń
 13. "Nie! Ja nie chcę! Zostaw mnie! Nie dotykaj mnie! Odejdź... Dlaczego to zrobiłeś? Kochanie... Nie! Nie mów tak! Nic mu nie rób... Tatuaż, tatuaż... A co jak go zobaczą? Ja nie chcę...Chcę odejść! Już na zawsze... Proszę...Proszę nie bij mnie już... Daj mi odejść..."
  Serdecznie zapraszam na nowy rozdział ;)
  http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Chcesz poznać ocenę swojego bloga? Jeśli tak, to zapraszamy na http://rockowe-oceny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Trzy dziewczyny - Cassy, Emily i Alex założyły zespół, "My Space". Teraz są znane na całym świecie, lecz nadal nikt nie wie, kim tak naprawdę są. Zawdzięczają to maskom i perukom, które nakładają, wcielając się w swoje sceniczne postacie, Whisky, Rainbow i Bones. Co się stanie, gdy na swojej drodze spotkają zespół One Direction? Zdrada. Walka. A może i miłość?
  Dowiedz się więcej na http://love--is--pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszamy na nowo powstałego bloga http://famemistaken.blogspot.com który opowiada historię jednego, z angielskich girsbandów THE FAME oraz chłopaków z One Direction. Coś zupełnie nowego, niespodziewanego i zaskakującego. Zapewniamy, że nie będzie to kolejna denna opowieść, a gdy wciągniesz się w czytanie, nie będziesz mogła przestać! Każda z fanek poszczególnych chłopaków z 1D definitywnie znajdzie coś dla siebie, bowiem nie jest to historia tylko o jednym z nich. Jeśli to Cię nie przekonało, zachęcamy do obejrzenia trailera bloga, który mniej więcej pokażę Ci, czego możesz się spodziewać, czytając nasze opowiadanie!
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IPhQQqZcNXU

  BUZIAKI! :*

  OdpowiedzUsuń
 17. Blog opowiada o 18- letniej Mai i Patrycji. Są to dwie przyjaciółki, które niestety teraz mają konflikt. Nie na długo ale jakim kosztem? Maja- brunetka, której zmarł ojciec w wieku 2 lat- nie może się z tym pogodzić. Ból kroczy każdego dnia piszcząc, że kocha. Wyjechała do Londynu i od tego momentu wszystko się zaczyna. Wytatuowana pełnoletnia dziewczyna, która przeżyła katusze na nowo staje na krawędzi przepaści. Czy w nią wpadnie ? Patrycja- farbowana blondynka. Posiada bogatych rodziców lecz nigdy nie zastanawiała się czy są biologicznymi. Tak, samotność do nie zapukała, zdradziła przyjaciółkę z jej "szkolną" miłością. Nienawidzi siebie, a on każdego dnia psychicznie morduje ją. Co zrobi ? Mówią, że szaleństwem jest okaleczanie się, ale co jeśli to jedyna metoda ucieczki? One Direction - zespół, który stanie na drodze dziewczyn. Kogoś powiążą więzi miłości, ktoś przemyśli pewne sprawy, a ktoś zostanie bałwanem, który niestety nie stopniał na wiosnę.. Chcesz wiedzieć więcej, wpadnij, zaobserwuj, skomentuj.
  " (...) - Kto powiedział, że chciałam popełnić samobójstwo? Przecież nie nacięłam żył, tylko lekko musnęłam skórę.. - bezproblemowo odparła.
  - I tak to zrobiłaś.. Powiedz mi dlaczego ?! To jest głupota. - zmieniła ton mówienia na odrobinę spokojniejszy.
  - Widziałaś w jednym z horrorów tę rudowłosą dziewczynę, ubraną w czarny, potargany sweter, białe spodnie z dziurami na kolanach i gołych stopach?
  - Jako, że była na samym początku to zauważyłam ją. Połowę filmów drzemałam i obudziłam się gdzieś pod koniec, który akurat był najgorszy ..- burknęła.
  - Streszczę Ci to co przespałaś - z uśmiechem powiedziała. - Rodzice już dawno ją opuścili, a wiesz dlaczego?
  - Emm .. Nie za bardzo - dodała smutna.
  - Mama bardzo często powtarzała jej, że ludzie, którzy mają skaleczone nadgarstki to anioły. Nie lubią życia na ziemi. Nienawidzą patrzeć na czyjeś krzywdy. Ten świat ich niszczy, więc próbują znów wrócić do nieba. Są zbyt wrażliwi na ból innych i ten własny. Mówiła, że cięcie nie boli, tylko samo życie w tym bagnie uśmierca krok po kroku człowieka - brunetka w rozpuszczonych włosach przerwała jej.
  - Wiesz, ma bardzo mądrą mamę.
  - Owszem, też była aniołem i wróciła już do domu. Zabrała ze sobą wszystkich prócz niej - kontynuowała lecz nastolatka nadal wchodziła jej w słowa.
  - Biedulka..
  - Niestety .. Jej matka stwierdziła, że kiedyś się tam dostanie, jednak najpierw musi trochę pooglądać okrutny świat lecz jak już zwątpi w cokolwiek , będzie tęsknić, gdy wszyscy o niej zapomną i zacznie umierać z głodu bądź samotności niech podejmie decyzje czy również jest aniołem. To nie jest proste - świadomość musi do niej krzyczeć by się ratowała, żeby wracała tam gdzie jej miejsce. Musi usłyszeć z głębi własnego serca - " jesteś aniołem ". Chciała powiedzieć jej coś więcej lecz dusza odeszła. W wieku dziesięciu lat żyła na własną rękę. Błąkała się samotnie bo nikt o niej nie wiedział. Zapomnieli, że w domu państwa Czekaników było dziecko. Żadna placówka nie zainteresowała się tą sprawą. Dziesięciolatka codziennie przeżywała więcej niż ktokolwiek na tym świecie. Płakała każdego dnia, wypytywała siebie co ma robić, słuchała co w jej głębi gra. Zabijała by mieć coś do spożycia. Może i jadła ludzkie mięso ale nie zaznała innego smaku. Nikt nie ukazał jej jak ma postępować, każdego dnia zamieniała się w łowczynię. W dzień spała - w nocy wybierała się na łowy. Istniała nadal oczekując na ten wyjątkowy moment, który ciągle nie nadchodził. Sprawę wzięła w swoje ręce.. Znalazła kawałek szkła i ze złością przecięła żyłę. W szybkim tempie wypłynęła krew, dziewczynka traciła przytomność, cztery lata czekała na ten moment. Również odeszła. Będąc po drugiej stronie spojrzała w niebieską bramę, która pokryta była złotem. Widziała stojącą mamę - minę miała smutną. Nastolatka zadawała sobie pytania dlaczego się nie cieszy, przecież jest aniołem. Kobieta w podeszłym wieku podeszła w jej kierunku mówiąc.."

  http://whatisthepaincanfriendcandeath.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam, na : http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/ , właśnie pojawił się nowy rozdział . :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 20. Harry to nastolatek który ma wszystko, czego dusza zapragnie. Pieniądze, rodzinę, … Ale zboczył z dobrej drogi i znalazł Perrie, a razem z nią narkotyki.
  Louis nie ma nic. Pieniędzy, dobrego mieszkania, rodziców… Ale ma brata Nialla, którego kocha nad życie i dla niego skoczyłby w ogień.
  Harry i Louis to dwa inne światy, dwie odmienne rzeczywistości. Ale połączy ich uczucie, którego oni sami do końca nie będą mogli zrozumieć. Miłość, wraz z którą będą szukali szczęścia. Ale czy je znajdą? Czy wiatr który cały czas wieje im w twarz w końcu zmieni kierunek?
  Sweet nothing, czyli fanfiction o Larry’m Stylinsonie.
  Serdecznie zapraszam: http://wantyourhelp.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Moje życie nigdy nie miało w sobie niczego interesującego co mogłoby być pod ostrzałem ciekawskich. Każdy dzień polegał na spotykaniu nowych osób, którzy zapominali o mnie jak o niewidocznej zjawie. Nie koniecznej żeby zwrócić na nią uwagę. Jako zwykła osoba kończąca niedługo szesnaście lar pracowałam w najzwyklejszej knajpce. Będąc w rozkwicie młodzieńczego wieku, nigdy żadna nastolatka nie spodziewałaby się, że jej życie może zmienić się tak diametralnie.
  Zawsze starałam się godnie chodzić po mieście nie wywyższając się przed innymi tym bardziej nie wymyślałam plugawych wyzwisk jakie padały pod kątem znajomych. Nie brałam udziału w żadnych bójkach, czy konfliktach. Wrogów zwykłam unikać. Nigdy nie miałam w ustach papierosów, ani narkotyków. Były mi obce. Czasem gardzili mną, iż nie chciałam spróbować, lecz nie zważałam na opinie innych dziewuch kopulujących się w każdym kącie. Byłam czysta do kiedy ktoś nie pojawił się w moim życiu przewracając je o trzysta-sześćdziesiąt stopni.
  http://become-my-hero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam. Zabiorę krótką chwilę, ale pragnę serdecznie zaprosić do nowego spisu wszystkich blogów związanych z tematyką One Direction. Zainteresowana? W takim razie nie zwlekaj. Do katalogu przyjmowane są wszystkie, aktywne blogi. Można również zgłosić się do reklamy. Kuszące, prawda?
  One Direction Readers

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam cię na http://blogowasfera.blogspot.com/ gdzie możesz dołączyć swój blog do katalogu oraz zamówić na niego zwiastun.

  Pozdrawiam
  Agnes Mording :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie ma człowieka, który w życiu nie popełniłby chociażby jednego błędu. Są też ludzie, którzy popełnili ich aż za dużo. Czy powinniśmy dać im szansę. Wybaczyć, zacząć żyć od nowa. Przekonaj się.
  http://solar-glow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Z mojej strony pragnę zaprosić do zapoznania się z moim opowiadaniem: http://odcienie--magii.blogspot.com/ A nóż widelec zaciekawi? :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając: http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/
  Nie przekonałam Cię? To obejrzyj zwiastun znajdujący się w zakładkach na blogu ;)

  Zapraszam również tu: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 27. Z racji takiej że, blog jest dopiero co powstały chciałabym ogłosić nabór do załogi.
  Temat pracy jest dowolny i ma zajmować co najmniej 2 strony w wordzie
  ( dłuższe prace mile widziane )
  Więcej na:

  http://imagination-with-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Jedna impreza

  Morderstwo

  Ucieczka

  Tęsknota za domem,


  "Ten wiatr, on zna
  Imię me.
  Ten głos, ten wiatr
  On woła mnie
  Ten żar we mnie sprawia,
  Że nocą i dniem
  Znów gnam,
  Bo zobaczyć Cię chce.

  Daleka droga to
  Na końcu Ty i dom.
  Gdziekolwiek to jest...
  Odnajdę Cię !
  Jak rzeka się rzuca
  za Słońcem co lśni,
  Jak orzeł powrócę,
  Przy Tobie chcę żyć !

  Dosyć rozłąki
  Samotność ma kres
  Zobaczyć chcę Ciebie
  Tam gdzie ty mój dom jest.
  Dziś wiem, że każdą z dróg
  Do Ciebie dotrzeć, bym mógł,
  A gdy mnie mrok uwięzi
  Twój blask dotrze tu !

  Ty jesteś ja rzeka,
  Jak Słońce co lśni
  To Ciebie widziałem
  Tak to właśnie ty!
  O Słońca zachodzie ,
  Nocą i w biały dzień...
  Tak to Ty
  To do Ciebie
  Wracać znów chcę..."


  Jedna znajomość zmieniła moje życie.
  Lecz czy na gorsze, czy lepsze musicie zdecydować sami.
  Ta historia, to moje życie, mój świat.
  Moja miłość, i moje cierpienie...


  Anka, szesnastolatka ścigana przez mordercę.
  Czy będzie kolejna ofiarą?
  Gdy wyjedzie z kraju, zostawiając matkę, poradzi sobie?
  Gdy pozna JEGO, życie będzie inne.
  Harry
  Zayn
  Niall
  Liam
  Louis
  i morderca na karku..
  Czy Ann ma szanse na normalne życie... w Mullingar?

  ZAPRASZAM NA NOWE OPOWIADANIE :D http://one-direction-my-different-story.blogspot.com/
  Występuje tam także piłkarz, Neymar...

  OdpowiedzUsuń
 29. Masz może robotę dla Wiedźmina? Świetnie się składa, bo wiem, gdzie ich szukać! Ruszają Wiedźmińskie Oceny, gdzie możesz się spodziewać solidnie wykonanego zadania! Dobry Wiedźmin zna się na swojej robocie i nie straszna mu żadna potwora. „Niewiedza nie stanowi usprawiedliwienia dla nieprzemyślanych działań. Gdy się nie wie, gdy ma się wątpliwości, dobrze jest zasięgnąć porady...” Nadchodzą ciężkie czasy; bestii wiele, a Wiedźminów mało. Może wstąpisz w nasze szeregi?

  OdpowiedzUsuń
 30. [...]Dopiero kiedy doszłam do kuchni by przywitać się z mamą, zdałam sobie sprawę z tego, że słyszę rozmowę. Czyżbyśmy miały gościa? Przysłuchując się uważniej zrozumiałam, że skądś znam ten głos. Głęboki, męski, zachrypnięty…
  [...]
  Byłam zaskoczona. Stałam tak z oczyma jak dwa spodki, w ubraniach ociekających wodą i nie wiedziałam co mam zrobić. Może gdybym spodziewała się jego wizyty… Gdybym chociaż mogła się jej spodziewać, zareagowałabym inaczej. Prawda, niegdyś szanowny pan Styles raczył nas swą osobą dość często, ale to już przeszłość. Nie utrzymywałam z nim kontaktu od przeszło roku, aż tu nagle pewnego deszczowego dnia stanął jakby nigdy nic w mojej kuchni.

  - http://just-like-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 31. Pseplasam za spam =-)
  http://livenothingisspeciallysuitable.blogspot.com/

  (O co chodzi )
  Chanel w wieku 13 lat zachorowała na białaczkę . Po 3 latach wygrała , a po 2 latach odrosły jej włosy .
  Jej życie wróciło do normy no prawie nie potrafi przełamać się i zacząć tańczyć . Pewnego dnia zasłabnie czy nastąpią jakieś komplikację ?
  Zayn /Harry

  OdpowiedzUsuń
 32. http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  Zapraszam na nowy rozdział. :)

  OdpowiedzUsuń
 33. Koperta z pieczątką ZUS, PIS i USC.

  Z głębin R'lyeh macha do Was macką sam Wyelki Cthulhu! Z przyczyn technicznych, a ode mnie niezależnych (te paskudne gwiazdy, tfu, tfu!!!) ja sam nie mogę Was zje... zmackać, ale oto głoszę rozwiązanie wszystkich problemów! Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu, prowadzona przez moich zaufanych Przedwiecznych!

  Ocenialnia Tako rzecze Cthulhu (pomackamy.blogspot.com) zaprasza każdego spragnionego porządnej, wyczerpującej oceny!

  OdpowiedzUsuń
 34. Inteqier jest jedną z nowych przenośniczek duszy do Marzanny, pani śmierci. Wychowana w zaświatach musi zmierzyć się z rzeczywistością panującą na ziemi i samotnością, którą tu ją otacza.
  Zapraszam ;) http://instytucja-wiecznosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na 30 rozdział ;))
  http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. [Spam]
  Życie często spłata nam figla. Stawia na naszej drodze ludzi, którzy przynoszą nam przede wszystkim smutek i cierpienie. Może jednak czasem warto dla kilku szczęśliwych i wspaniałych chwil, później cierpieć. Milena jest nieśmiałą dziewczyną, często nie potrafi sama kontrolować swojego życia. Pod wpływem siostry zaczyna spotykać się z chłopakiem, który niemal pod wszystkimi względami jest od niej inny. Jesteś ciekawy co z tego wyniknie? Zapraszam na jestem-tam-gdzie-ty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. To nowy blog ze spisem opowiadań, nie tylko z serwisu blogspot.com. Zachęcamy do zgłaszania swoich blogów, zapewniamy miłą współpracę. Serdecznie zapraszamy: http://magiczny-portal-opowiadan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Emma marzy o karierze fotomodelki, zgłasza się więc do konkursu, który pozwoliłby jej się wybić. Dostaje propozycję pracy właśnie w tym zawodzie. Jest tylko jeden warunek: musi zamieszkać w innym kraju. W obecnej sytuacji, która nie niesie ze sobą dobrych wspomnień, Em przyjmuje propozycję. Jak poradzi sobie Em w całkiem innym kraju? Co przyniesie jej nowa znajomość z niezwykłym chłopakiem?
  Zapraszam na mojego bloga ;)
  http://whenever-you-kiss-him-im-breaking.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Twoje zgłoszenie zostało dodane.
  Oczywiście można dodać blog do dwóch kategorii :)
  Serdecznie pozdrawiam Louise :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Twój blog został dodany do katalogu. Na stronie głównej widnieje drobna reklama.
  Pozdrawiamy i życzymy weny.
  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 42. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu ich w ich życiu dużo się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, to serdecznie zapraszamy!


  Serdecznie zapraszam!! Przyda się opinia :)
  Rose
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. U mnie nowy rozdział. Serdecznie zapraszam. <3
  http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. Nasze uczucie zaczęło się od nienawiści, rozkwitło w żal, smutek oraz gorycz... skończyło się na miłości, niedocenionej miłości. Czy na prawdę między nami musiało tak być?
  http://die-in-love.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 46. [SPAM] [FF1D] Kiedy przypadek sprawia, że w głowie pojawiają się obrazy sprzed kilku lat, a wspomnienia atakują serce i rozum, już nic nie może stanąć na drodze do powrotu młodzieńczych lat i wakacji, które wywróciły życie do góry nogami.

  Serdecznie zapraszam na: http://all--coming-back.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 48. http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  Zapraszam na 33 rozdział. <33

  OdpowiedzUsuń
 49. Cześć! Jeśli lubicie czytać, zapraszam na mojego bloga poświęconego opowiadaniu fantasy z uniwersum Aeis. Jest to historia o zwyczajnej nastolatce, która podążając za swoją nieudaną randką w ciemno wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zachęcam do czytania!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 50. Hej!
  Zapraszam na nowo powstały spis opowiadań o One Direction. Zachęcam do wpisywania się. Liczę na ciebie.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.
  spis-blogow-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 51. Nim zdążyłam się głębiej nad tym zastanowić, tuż przed moim nosem zatrzymał się czarny samochód, z którego wysiadła jakaś kobieta. Było ciemno, więc nie widziałam jej zbyt dokładnie. Bez słowa rzuciła w kierunku Louisa kluczyki od auta, które złapał w locie tuż przed swoim nosem.

  - Dzięki, Lottie. – powiedział do kobiety, która odpowiedziała jedynie uśmiechem i weszła do środka – Chodź, odwiozę cię do domu. – rzucił z kolei w moim kierunku, a jego głos zabrzmiał wyjątkowo miękko.
  - Ale… Ja nie mam domu… - wybąkałam totalnie bez sensu jak mazgające się dziecko.
  - To gdziekolwiek. Nie będziesz tu tak siedzieć.


  http://insomnia-fanfiction.blogspot.com/


  .

  OdpowiedzUsuń
 52. http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  zapraszam na 34 do mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 53. http://onedirection-the-reason-of-my-alive.blogspot.com/ Zapraszam na bloga koleżanki. :)

  OdpowiedzUsuń
 54. Serdecznie zapraszam na kolejny rozdział ;)
  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 56. Zapraszam na zwiastun-bloga.blogspot.com
  Wykonamy każde twoje zamówienie!

  OdpowiedzUsuń
 57. http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  Wreszcie nowy rozdział. <3
  Zapraszam. :)

  OdpowiedzUsuń
 58. Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a szczególnie oni sami. Młodzi i nierozważni będą zmuszeni ponieść konsekwencje swoich czynów. Gdzie zabierze ich muzyka i taniec?
  Serdecznie zapraszam na mojego drugiego bloga, na którym właśnie pojawił się prolog, byłabym przeszczęśliwa, gdybyś na niego wpadła. :)
  whopper-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 59. Czarny anioł. Jak ona mogła się w nim zakochać? tyle bólu i cierpienia jaki jej zadał.
  Człowiek bez uczuć i granic.
  Człowiek, który potrafi zabić z zamkniętymi oczami.
  I wtedy zielone oczy pociemnieją, a ciało opanuje furia...
  Kathleen to dziewczyna z marzeniami. Żyje w swoim poukładanym świecie nikomu nie przeszkadzając. Hmm.. no a może jednak?
  Jedna noc, a jej życie staje się koszmarem.
  Historia w której będzie ból, cierpienie. Dowiesz się co to sens życia, którego Kath już nie rozumiała. po tym wszystkim co On jej zrobił, zagubiła się w ciemnej nocy bólu.
  http://moj-czarny-aniol.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Taniec jest moją pasją, marzeniem, lekarstwem. Dzięki niemu mogą się oderwać od rzeczywistego świata. Sprawia, że czuję się wyjątkowa. Mimo tego, że robię karierę w swoich kręgach, to brakuje mi tego czegoś, co sprawia, że czuję że żyję. Adrenaliny, emocji, szybkiego pulsu.

  Od pewnego czas czuję się dziwnie. Jakbym się zawiesił, albo wcisnął pauzę. Nie mam nic do swojego życia. Sława, miliony fanek, pieniądze, zabawa, czwórka braci i wszystko czego zapragnę. Grzechem byłoby stwierdzić, że cierpię na niedostatek czegoś, ale chyba taka jest prawda.

  zapraszam na http://irish-accent.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 61. http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  Zapraszam na 36 rozdział. <3 :)

  OdpowiedzUsuń
 62. http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  Zapraszam. :) Właśnie pojawił się 37 rozdział.
  Jeśli znajdziesz chwilkę to wpadnij. :)

  I przy okazji przepraszam, że jeszcze nie przeczytałam Twojego rozdziału. Mam nadzieję, że mnie zrozumiesz...
  Może jeszcze dzisiaj go przeczytam i skomentuję. :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam na nowo otwartą zwiastunownie http://wszechstronne-zwiastuny.blogspot.com/
  Liczę na twoją opinię
  Pozdrawiam, Selly

  OdpowiedzUsuń
 64. "Kiedy dziewczyna poczuła, że jest jej naprawdę zimno, zaczęła kulić się jeszcze bardziej, by zatrzymać przy sobie ciepło, którego i tak już za wiele nie pozostało. Victoria przyciągnęła nogi jeszcze bliżej swojego przemarzniętego ciała. Oparła brodę o kolana. Wtedy usłyszała przeraźliwy krzyk:

  -Victoria, uważaj!"

  Zapraszam na 38 <3
  http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  Jest już 39. :)
  Zapraszam. <3

  OdpowiedzUsuń
 66. http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  Właśnie pojawił się 40. Zapraszam. <3

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na rozdział X.
  Serdecznie pozdrawiam Amy ;)

  http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

  Zapraszam: ✖ http://other--than--all.blogspot.com ✖

  OdpowiedzUsuń
 69. http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  41, zapraszam. <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Witaj, pragnę Cię poinformować, że z powodu odejścia Cytryny z Krytyki dla Odważnych Twój blog został przeniesiony do wolnej kolejki. Mam nadzieję, ze nie jest to dla Ciebie problem.

  Pozdrawiam,
  Pollala

  [krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 71. Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 72. Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 73. Hej :> "Aeis: Fałszywa Dusza" doczekała się rozdziału siódmego! Gorąco zapraszam do czytania:
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 74. http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com
  zapraszam, właśnie pojawił się 42 rozdział. Liczę na szczery komentarz. <3

  OdpowiedzUsuń
 75. Jeżeli lubisz opowiadania z gatunku Psychologiczne to Serdecznie Zapraszam na spojrz-w-oczy-nadziei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 76. Zapraszam na 43. <3
  http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 77. Nie jestem zbyt dobra w układaniu reklam, dlatego nawet nie będę próbowała oprawiać SPAMu w jakieś kwieciste słówka xD Jeśli znasz i lubisz to zapraszam Cię na blog: http://xiaolin-iv-sezon.blogspot.com/
  o kreskówce Xiaolin. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 78. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 79. Hej! Zapraszam na nowy rozdział. <3
  http://one-direction-story-by-my.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 80. http://xkrytyczna.blogspot.com

  Refleksje, recenzje, felietony... czyli wszystko co dotyczy nas młodych, co nas drażni, irytuje, rozbawia i interesuje. Zapraszam wszystkich tych, którzy lubią wyrażać swoją opinię oraz dzielić się nią z innymi.

  Życzę szczęśliwego Nowego Roku i zapału do dalszego blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 81. Reklama.

  Alkohol.
  Narkotyki.
  Inne używki.
  Nielegalne interesy.
  Nieodpowiedni ludzie.
  Niebezpieczny świat.
  Dwie całkiem inne osoby.


  Zobacz zwiastun

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mR5JomD70MQ

  Odwiedź blog

  http://most-we-mgle.blogspot.com/

  Pozdrawiam, Eff.

  OdpowiedzUsuń
 82. Jedno przypadkowe spotkanie zmieniło dotychczasowe życie tej dziewczyny.
  Z pozoru normalny chłopak,ale główna bohaterka dowiaduje się dopiero później kim tak naprawdę jest.
  Z każdą spędzoną ze sobą chwilą zakochują się w sobie coraz bardziej.

  http://one-direction-story48.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 83. Ona jest zamknięta w sobie. Samookalecza się, pije, pali i ćpa. Żyje w samotności, odsuwa od siebie każdą osobę, która chce się do niej zbliżyć. Żyje w rodzinie, gdzie wszyscy udają szczęśliwych. Boi się zaufać ludziom, bo nie chce odrzucenia.
  On jest człowiekiem, który ma wszystko, co chce. Każdy jest na jego skinienie. Zabija. Jest nieczuły i arogancki. Traktuje dziewczyny jak zabawki. Jego chleb powszedni to imprezy, jednorazowy seks i nielegalne wyścigi.
  Czy ona będzie w stanie pokochać kogoś?
  Jak on zareaguje na uczucie, które przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie?
  Jak potoczy się ich historia?

  http://stop-hurtin-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. „Niepewnie uwiesił się nad nią i patrząc w jej świecące, zielone tęczówki, odgarnął kosmyk włosów, niezdarnie opadający na jej twarz. Przysunął swoje usta do jej, lekko je ze sobą stykając, wtedy dziewczyna chciała się odezwać, ale brunet przywarł zachłannie do jej warg, tym samym zmuszając ją jedynie do wydania z siebie cichutkiego, stłumionego westchnięcia. Jego ręka od razu posunęła się ku górze, wzdłuż talii Victorii…”
  zapraszam do mnie na 45. :)
  http://www.one-direction-story-by-my.blogspot.com/
  i przy okazji przepraszam, że nie czytam Twojego, ale jak znajde czas to nadrobię i skomentuję wszystkie. :)

  OdpowiedzUsuń
 85. A man can be destroyed, but not defeated to powieść o losach wielu osób, lecz główną bohaterką jest Moura Rain. Czym jest życie bez komplikacji? Tak łatwo oceniać innych, ale trudniej im pomóc, a to właśnie robi wraz z zespołem - JSR. Nie mają chwili spokoju. Czy uda im się odnaleźć swoje szczęście?
  Zapraszam,
  http://biggest-defeat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. Lisa Fox. 20 latka, która nigdy nie cieszyła się ogromną miłością rodziców, ale mimo to, zawsze była szczęśliwa. Kochała imprezy, alkohol, a przede wszystkim, seks. Jej przyjaciółka nigdy nie podzielała jej zdania co do imprez. Jednak Lisa nigdy się tym nie przejmowała. Ona niczym się nie przejmowała. Nie potrzebowała miłości. Wszystkie potrzeby zaspokajali przypadkowi faceci.
  Ale jedna impreza zmieni jej życie na zawsze.
  Sprawdź, czy poradzi sobie w nowej sytuacji. Czy wreszcie znajdzie prawdziwe szczęście?

  Zapraszam na mojego bloga :)
  http://please-love-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 87. Zapraszamy na bloga stworzonego po to, abyśmy miały gdzie wylewać słowa, które wychodzą spod naszych palców, które stukają o klawiaturę, gdy tylko znajdziemy wolną chwilę. Na blogu będziecie mogli znaleźć opowiadania naszego autorstwa. Krótsze, dłuższe, jednowątkowe, dwuwątkowe itp. itd. Zapraszamy do lektury.
  Nieukochana & Lea
  http://gypfo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 88. Julia- siedemnasto letnia dziewczyna z wieloma pasjami i marzeniami. Czy jeden wyjazd, jeden lot samolotem odmieni jej życie. Czy piątka przystojnych chłopców odmieni jej życie i czy któryś z nich odnajdzie w jej sercu miejsce dla siebie. Czy blonynka po utracie kuzynki i chłopaka będzie w stanie pokochać uroczego blondyna o niebieskich oczach? Dowiecie się tego czytając:
  http://story-with-london.blogspot.com/
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 89. Camryn straciła w swoim życiu niejedną ukochaną osobę. Na wszelkie sposoby próbuje się z tym uporać, jednak nękające ją wspomnienia nie ułatwiają sprawy. Na szczęście na jej drodze pojawia się przyjaciel z dawnych lat, którego celem staje się zdjęcie z dziewczyny ciężaru przeszłości i poprowadzenie jej ku lepszej przyszłości.

  Zapraszam, http://w-przyszlosci-nadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 90. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną
  przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się

  kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 91. „Próbował zagłuszyć tęsknotę, oddając się miłosnym igraszkom z innymi. Odnalazł złotooką Elettarę. Wszystko na nic, bowiem jego myśli przez cały czas wypełniała rozpaczliwa rozterka. Bolesna świadomość, że Elettara, ani żadna inna syrena, nie jest Marike, której pragnie każdy nerw jego ciała, każda kropla krwi, każde tchnienie świadomości i każdy cień podświadomości.” (Słony wiatr – Zmienne prądy)

  Opowiadania i powieści romantyczno-fantastyczne. Dziś nowy fragment „Słonego wiatru”. Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 92. Od tysięcy lat, Phoenix, włada ludzkimi umysłami, opętuje ich, aby później brutalnie wymordować niewinnych ludzi. Do dziś nikt nie wie, jak się go pozbyć. Osoba, która zostanie pochłonięta przez Phoenix'a otrzymuje ogromną moc, którą posługuje się do zabijania. Kto będzie tym szczęściarzem?
  Phoenix powrócił zza światów: www.dziewczyna-phoenixa.blogspot.com

  Uciec przed przeszłością nie jest łatwo. Szczególnie, jeśli kryjemy w niej wiele mrocznych sekretów. Teraz, gdy wszystko zaczęło się układać, a, Melanie, odzyskała swoje dawne, piękne życie, tajemnice przeszłości wracają. Czy poradzi sobie z problemami, które na nią czekają? Czy może jednak się podda?
  Opowiadanie z udziałem Zayna Malika oraz Liama Payne'a. Zapraszam: www.ostatnie-spojrzenie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 93. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 94. Julia jest typem samotnika. Mimo że ma masę znajomych i jest popularna w szkole. Jest dziewczyną z marzeniami i pasjami o których wiedzą tylko najbliżsi. Ma poczucie humoru, lubi żartować, kocha marchewki i koty. Jest rozważna, opiekuńcza, mądra.. Ideał, prawdę mówiąc. Nieskazitelna uroda i idealna figura. Może dlatego ma wielu adoratowrów? Jednak chyba jeszcze się nie wyleczyła po starcie Oliver'a oraz ukochanej kuzynki. Pokonała chorobę, jak się okazało anoreksję, bulimię oraz depresje. Postanowiła być silna mimo wszystko. W swoję 18. urodziny dostaje bilet do Londynu. Podczas lotu dosiada się do niej piątka na pozór zwykłych ale i przystojnych chłopaków. Czy w Anglii otrzyma to na co czekała całe 2 lata? Miłość i przyjaźń? Tylko czas pokaże..

  http://story-with-london.blogspot.com/

  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 95. Zapraszam, może Ci się spodoba! : ) http://little-things-one-direction-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Co byś zrobiła gdyby całe Twoje życie stanęło na głowie ?

  Siedemnastoletnia Zosia mieszka z mamą w domku na przedmieściach Warszawy. Ma na pozór wszystko, czego jej potrzeba i czuje się szczęśliwa. Wszystko zmienia się w ciągu jednego dnia, kiedy matka dziewczyny ginie w wypadku samochodowym. Zosia musi przeprowadzić się do znienawidzonego ojca, który zaczął nowe życie w Londynie. Jak dziewczyna poradzi sobie w nowej szkole? Czy pogodzi się ze śmiercią matki? Czy znajdzie przyjaciół i zrozumienie, czy tylko ból i tęsknotę?
  http://sophieandzayn.blogspot.com/
  Zapraszamy, Aga & Monia

  OdpowiedzUsuń
 97. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  Zapraszam: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 98. Serena od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem. Zawsze marzyła o karierze muzycznej i blasku fleszy. Jednak, kiedy udaje jej się osiągnąć ogromny sukces, wszystko, co było dla niej takie wspaniałe, zaczyna tracić jakikolwiek sens. Została oskarżona przez własną rodzinę o nieszczęśliwy wypadek młodszego brata - Michaela. Dziewczyna traci kontakt z bliskimi i zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie, w którym jest jedynie maszyną do zarabiania pieniędzy. Serena ma problemy z samą sobą, a premiera jej nowego albumu zbliża się wielkimi krokami. Czy poradzi sobie z tym całym ciężarem na plecach? Czy pojawi się w jej życiu ktoś, kto pomoże jej uporać się z licznymi problemami? Czy mimo całej sławy, odnajdzie wewnętrzny spokój i szczęście?
  Zapraszam na nowe opowiadanie: www.loss-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 99. Przyszłość rządzi się innymi prawami niż teraźniejszość. Na świecie powstała armia Wild Ones władająca nim i buntownicy, którzy nie chcieli podlegać jakiejkolwiek władzy. Była ich niewielka garstka przeciw pięciu władcom, co skończyło się dla prawie każdego karą śmierci. Tylko nieliczni zdążyli się schować, głównie dzieci. Leah ma zaledwie dziewiętnaście lat, a jej życie stoi u kresu. Jednak do jej zabójstwa nie dochodzi, przez jednego z władców, Andy`ego Biersacka, który przyjął ją do siebie, jako niewolnicę. Od tamtej pory nie miała nic do gadania. Początkowa nienawiść zamienia się w niezdefiniowaną miłość do osoby, która nigdy nie powinna znaleźć się w jej życiu. Co zrobi, kiedy będzie musiała podjąć decyzję?

  The Prophet

  OdpowiedzUsuń
 100. Opis: "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."

  http://lifedreamscometrue.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 101. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co byś zrobił, gdybyś miał dokonać wyboru pomiędzy miłością, a ocaleniem samego siebie?
  Co byś zrobił, gdyby twoje życie stało się najgorszym z koszmarów, którego nawet nie byłbyś w stanie sobie wyobrazić?
  Marzyłam, by moje życie uległo zmianie, modliłam się o to z całego serca i nim się obejrzałam, dostałam to, czego chciałam.
  Lecz cena była zdecydowanie zbyt wysoka.
  Oczywistym faktem jest, że na pytanie „chcesz przeczyć?” odpowiemy twierdząco.
  Moja odpowiedź była jednak zupełnie inna.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się co spotkało Destiny i jaki wpływ na jej życie wywarli Justin oraz Harry, serdecznie zapraszam na
  http://the-last-love-jb.blogspot.com/

  ZWIASTUN https://www.youtube.com/watch?v=8Tg21gw1iZw

  OdpowiedzUsuń
 102. Jeśli lubisz opowiadania o Niallu lub Zaynie to wpadnij na http://hunter-niall-horan-fan-fiction.blogspot.com/ i oceń moją pracę, dodając szczery komentarz. :)

  OdpowiedzUsuń
 103. Po tragicznym incydencie, Alison jest zmuszona do ucieczki z rodzinnego miasta. Dziewczyna zostaje z niczym, a jej życie jest zagrożone przez własną rodzinę. Osiemnastolatka musi się ukrywać i walczyć o to, aby przeżyć. Trafia pod dach pewnego mężczyzny w którym szaleńczo się zakochuje. Jednak, czy miłość do niego uchroni ją przed żądnymi zemsty ludźmi? Co zrobi, kiedy do drzwi zapukają ci, którzy chcą jej śmierci? Czy zdoła uciec?
  in-hiding-ff.blogspot.com
  Opowiadanie z udziałem Liama Payne'a.

  OdpowiedzUsuń
 104. http://want-cant-must.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 105. http://want-cant-must.blogspot.com/
  *
  http://lifedreamscomestrue.blogspot.com/
  "Przez moment wszystkie złe wspomnienia przelatywały, niczym reflektor w kinie. W myślach mówiła sobie, że to już TEN czas. Wyczerpana i senna podwinęła rękaw lewej ręki, która była pełna szram. Uważnie przyglądając się jej przez moment. Zrobiła ten krok. Przekroczyła granice własnych możliwości. To było gorsze od śmierci. Zaczęła się bitwa z samym sobą, o przetrwanie i normalne życie.Ale to dopiero początek jej historii,ale nie koniec kłopotów..."
  ZWIASTUN :
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=s-w4NCr-Udc

  *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Jeśli chcecie reklamować blogi-zostawiajcie komentarz o blogu, wraz z linkiem do swojego, jeśli blog osiągnie sukces i bedzie mnóstwo komentarzy. Co notkę będę wybierała te najciekawsze i polecała. Zachęcam do zaobserwowania bloga.
  KOMENTARZ MUSI DOTYCZYĆ POSTA

  OdpowiedzUsuń
 106. Zapraszam do zgłaszania się do konkursu na najlepsze fan fiction
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  Przy wybieraniu zwycięzcy będę brała pod uwagę tylko i wyłącznie Opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 107. *
  http://want-cant-must.blogspot.com/
  zapraszam na bloga, na którym możesz się zareklamować, wyrażając przy tym opinie na temat bloga
  TRWA KONKURS NA NAJEPSZE FAN FICTION
  SKOMENTUJ, ZAOBSERWUJ
  *
  http://problem-days.blogspot.com/
  Jeden moment może zmienić dotychczasowe życie. Każdego dnia modliła się o ratunek. Na próżno. Ona stała się jego więźniem. Niezwykła historia poświęcenia i zatracenia dla tego co kochasz. Jak potoczą się losy więzionej dziewczyny? Przeczytaj sam

  zwiastun : https://www.youtube.com/watch?v=qf_Db3S3jF8
  *
  http://nieznajoma-me.tumblr.com/
  daj follow na tumblr, jeśli możesz
  * zwiastunownia
  http://dodatkiumoniki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. http://nathalie-rose.blogspot.com/
  to blog, który jest zbiorem moich wszystkich opowiadań :)
  Obecnie piszę historię o bogatej i rozpieszczonej Vanessie, która będąc pod stałą kontrolą rodziców postanawia wyprowadzić się do brata. Pewnego dnia dziewczyna wraz z bratem ma poważny wypadek, który na zawsze zmieni jej życie. Vanessa dowie się, że jej idealna rodzina to tylko pozory. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Jakie tajemnice ukrywa przed nią rodzina? Jak zareaguje gdy dowie się wszystkich rzeczy o swoim najukochańszym bracie?
  Zapraszam na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 109. http://secretarylouistomlinsonfanfiction.blogspot.com/

  http://fallen-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  Zapraszam do przeczytania moich dwóch nowych opowiadań.

  OdpowiedzUsuń
 110. FanFiction

  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.
  Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 111. Jakbyś miała chwilę to zapraszam na prolog mojego opowiadania!
  http://xoxdaretodreamxox.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. http://chill-out-niall-horan-fanfiction.blogspot.com/

  Adrianna prowadzi trudne życie, ciągły stres, wieczna niewygoda, kłótnie z matką.... wszystko się zmienia wraz z wyjazdem do ojca. Miała być to kara... ale czy będzie? Dowiesz się jeśli przeczytasz.

  http://chill-out-niall-horan-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 113. Zapraszam na blog z imaginami o One Direction:
  http://one-direction-imaginy-rose-and-angel.blogspot.com/

  Oraz na opowiadanie o Niall'u:

  http://story-with-london.blogspot.com/

  http://just-love-me-chachi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 114. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 115. http://i-know-you-wanna-be-loved.blogspot.com/

  W One Direction nie dzieje się najlepiej.
  Harry chodzi swoimi ścieżkami.
  Liam i Louis całe dnie przesiadują u swoich dziewczyn, uciekając od problemów.
  Niall próbuje polepszyć relacje niegdyś idealnych przyjaciół.
  A Zayn zaczyna gwiazdorzyć. Trwa to do momentu, gdy po kolejnej bójce w barze, otrzymuje list sądowy. Dwa miesiące pracy społecznej na rzecz Psychiatryka Londyjskiego. Asysta psychologa ma jednak na celu nie tylko ukarać chlopaka lecz również uświadomić mu zatracone wartości.
  Tylko co jeśli to wszystko krzyżuje jedno przypadkowe spotkanie?
  Malia ma problem. Ma mnóstwo problemów. Na ich szczycie figuruje pobyt w Psychiatryku. Nie chce pogodzić się z myślą, że jest chora. Bo przecież nie jest, prawda? Jednak otoczenie uważa inaczej. Rozgoryczona dziewczyna czepia się każdej nadziei na polepszenie swojej sytuacji.
  Tylko co jeśli ta Nadzieja wywoła w jej życiu jeszcze większe zamieszanie?

  Serdecznie zapraszam ; )

  OdpowiedzUsuń
 116. Sehun ma sposób na zapomnienie, odcięcia się od rzeczywistości. Dąży do autodestrukcji – rozkłada się moralnie. Ideologią, która trzyma go przy życiu jest zadawanie sobie bólu, który zbywa jego świadomość cienką granicą gorączki i osamotnienia.

  http://not-about-angels.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. Hej!
  Serdecznie zapraszam do Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie :D

  Załoga Spisu Opowiadań.

  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyły by do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 118. Rosalie Evans była wychowywana przez babcię. Nie miała nikogo oprócz niej, przez co dzisiaj boi się ludzi. Jednak stara się zwalczać fobię dla swojej pasji. Fotografia to jedyna rzecz, która daje jej szczęście i nadzieję na normalne życie.
  Zayn Malik nie ma innego wyjścia. Nie wytrzymuje już tej presji. Sława go wykańcza. Aby do reszty nie zniszczyć swojego życia, musi zrezygnować z kariery. Musi zacząć wszystko od nowa.
  Co się stanie, kiedy ich losy się połączą?
  Czy fani wybaczą Malikowi odejście z One Direction?
  Czy Rosalie nauczy się normalnie żyć wśród ludzi?
  Mystery

  http://staywithme-sweetie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 119. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani.

  PS Nabór jest otwarty :)

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 120. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 121. Ona - zwykła dziewczyna, przyjechała do ciotki na wakacje. Pojechała zwiedzać piękny Londyn, miasto jej marzeń. Niefortunnie wpadła na blondyna o pięknych niebieskich oczach.
  On - irlandczyk, śpiewa w najpopularniejszym boysbandzie na świecie. Przechodząc po ulicach miasta wpada na niego pewna dziewczyna.
  Oni - spędzają ze sobą cały dzień a później kolejne, niestety to co się wydarzy po kilku tygodniach nie jest ich spełnieniem marzeń.
  http://zwykla-dziewczyna-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 122. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na . „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  Granica Olimpu
  PS. To nie jest fanfic Perciego Jacksona ;)

  OdpowiedzUsuń
 123. Drogi czytelniku... Wpadnij też do mnie!!!
  Masz ochotę na parę dobrych fanfiction? Może chcesz poznać różne opinie na tematy, które cię intrygują? Chcesz przeczytać parę ciekawostek o niczym? Czy potrzebujesz rady od osoby, która żyje w tym samym świecie co ty - w świecie nastolatków... Jeżeli tak, to mój blog jest właśnie dla ciebie :)
  http://inthemirroreveryday16.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze. One naprawdę wiele mi dają. Za każdy komentarz z linkiem postaram się odwdzięczyć, ale za obserwację się nie odwdzięczam. Chyba, że blog naprawdę mi się spodoba